Вертепне дійство у СЗШ № 47: дух Різдва з колядками та побажаннями

Учні 4-б класу СЗШ № 47 під керівництвом вчителя Надії Калінської зустрічали довгоочікуване свято вертепним дійством «Різдво Христове радість принесло». До святково прибраної світлиці завітав звіздар (Юрій Гаця) із вертепом. Немов ті різдвяні дзвіночки, несли радісну звістку про народження Месії ангели (Вікторія Джавала і Вікторія Ріпка), пастушки (Олег Дацко, Любомир Мельник, Олексій Дусин, Руслан Перцович).

Учні 4-б класу СЗШ № 47 під керівництвом вчителя Надії Калінської зустрічали довгоочікуване свято вертепним дійством «Різдво Христове радість принесло».

До святково прибраної світлиці завітав звіздар (Юрій Гаця) із вертепом. Немов ті різдвяні дзвіночки, несли радісну звістку про народження Месії ангели (Вікторія Джавала і Вікторія Ріпка), пастушки (Олег Дацко, Любомир Мельник, Олексій Дусин, Руслан Перцович). Поспішили до вифлеємської яскині з дарами і три царі зі Сходу (Юрій Йонка, Олександр Голіян, Мирон Русак).

Чуттєво і виразно зіграли свої ролі цар Ірод (Денис Фітак), воїни (Тимофій Кондратов, Роман Польовий), циганка Аза (Таїсія Олефір), смерть (Зоряна Войтович), кумася (Анна-Марія Фурів), конотопська відьма і чорт (Діана Мерйо і Святослав Бакус).

Справжніми улюбленцями публіки стали жиди Мошко і Сура, які дотепно жартували і танцювали на святі (ролі виконали Святослав Кулина, Ярина Стефанишин).

Глибокого емоційного забарвлення заходу надало чудове виконання колядок «Ой у полі, в полі», «Дзень-дзелень», «На Різдво Христове ангел прилетів», «По всьому світі стала новина», «Добрий вечір, люди», «Нова радість стала», «Бог ся рождає», «Добрий вечір тобі, пане господарю» (музичний керівник Любов Сало).

З різдвяними побажаннями до дітей, батьків, гостей звернулися господиня свята Надія Калінська: «Я бажаю вам, щоб Божу любов, Боже благословення ви несли в свої оселі, в свої родини, до своїх сусідів і ближніх. Я хочу, щоб ця благодатна різдвяна зоря наповнила вас міцністю духу, здоров’ям, вірою в те, що все в нас буде добре – і в родині, і в країні».

Від батьків зворушливо виступила Орися Дяковська і подякувала за веселе різдвяне дійство з колядками, жартами і виставою, за відродження традицій і обрядів українського народу.

За гарний виступ учні отримали солодкі подарунки, а батьки та гості – неймовірний позитивний настрій на свята.

Фото: Андрій ЖУК

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини