У Винниках працює дитячий садок «Петронелька» за методикою Монтессорі

У Винниках працює дитячий садок «Петронелька» за методикою Монтессорі

Дитячий садочок «Петронелька» відкрив двері для малюків не так давно – в серпні 2018 року. Цей дошкільний заклад, що функціонує у Винниках (вул. Винна Гора, 30, телефон для довідок: 0672505505),  – унікальна можливість для батьків розкривати потенціал дітей у безпечному середовищі на основі балансу між інтелектуальним, фізичним і емоційним розвитком. Позитив у всьому, починаючи з

Дитячий садочок «Петронелька» відкрив двері для малюків не так давно – в серпні 2018 року. Цей дошкільний заклад, що функціонує у Винниках (вул. Винна Гора, 30, телефон для довідок: 0672505505),  – унікальна можливість для батьків розкривати потенціал дітей у безпечному середовищі на основі балансу між інтелектуальним, фізичним і емоційним розвитком.

Позитив у всьому, починаючи з назви

Про основні засади організації навчання та виховання в дитсадку «Петронелька» розповіла засновник і керівник приватного закладу Вікторія Примак.

–   Вікторіє, назва вашого дитсадка гарно звучить, швидко запам’ятовується, енергетично позитивна. Що у ній закладено?

– Петронелька – це персонаж казки. А казка – з родинної книжки-реліквії «За живим парканом». Петронелька – весела та добра. Моя шестирічна донька так полюбила цю казкову героїню, що запропонувала назвати дитячий садочок її іменем.

Коли святкуєте день народження дитячого садка?

– 30 серпня 2018 року.

На яку кількість діточок розрахована «Петронелька»?

– Садочок розрахований на 30 діточок у групах повного дня і 25 – неповного. А також маємо необхідних фахівців і обладнання для проведення різних гуртків, щоб у садочку могли розвиватися дітки від 1 року 8 місяців до 6 років.

У «Петронельці» цікаво, комфортно та весело без мобільного телефона і без планшета!

Розкажіть про переваги навчання і виховання за системою Монтессорі.

– Садочок працює за методикою Марії Монтессорі. На власному прикладі скажу, що моя дитина ходила в монтессорівський садочок у Львові, і атмосфера в ньому повністю відповідала нашим очікуванням. Тому ми захотіли й у Винниках створити таке середовище, в якому дітям було б цікаво, комфортно і весело.

Ми намагаємося підбирати для кожної дитини індивідуальну модель розвитку, яка найбільше їй притаманна. Наприклад, є малюки, які тягнуться до математичних іграшок, а є такі, які люблять переливати, пересипати, змішувати кольори чи майструвати. Навчання відбувається у грі. Маємо багато матеріалу, який зацікавлює дітей. Головне – ми нікого не примушуємо робити те чи інше, кожен вибирає заняття до душі.  Ми тільки стимулюємо активність дитини.

Звичайно, у нас є програма-план розвитку, за якою ми працюємо з дітками і розповідаємо про тварин, рослини, континети, країни, звичаї, показуємо явища природи на відео.

Методика Монтессорі сприяє гармонійному розвитку і вихованню самоосвітою, оскільки грунтується  на самостійній поведінці дитини і свободі в рамках встановлених меж, а також природньому психологічному та соціальному розвитку особистості.

Для цього у нашому садочку створено монтессорі-середовище, в якому дитина може і хоче виявляти свої здібності. Працюють педагоги-фахівці, які постійно осучаснюють свої знання. У «Петронельці» цікаво без мобільного телефона і без планшета. Наша головне завдання – щоб дітки ходили в дитсадок не з примусу, а з бажанням.

Кожна дитина має свій код розвитку. Якщо до 6 років ми не закладемо в ній головний меседж до розвитку, повагу до себе і соціуму, вміння відстоювати власну думку, правильно комунікувати, то треба буде виправляти ці помилки протягом усього життя.

Вартість освітніх послуг у «Петронельці» – від 700 до 5100 гривень

  • Які пропозиції для батьків і цінова політика дитсадка?
  • У нас працює група повного дня – з 8:30 до 19:00. Вартість за місяць із гуртками – 5 100 грн. Розпорядок дня: чотириразове харчування, сон, гуртки (фізичний розвиток, мистецтво, англійська і кулінарія щоп’ятниці). Проводимо дитячі ранки, якими захоплюються і батьки, і діти. Маємо реальні щирі відгуки, бо даруємо позитивні емоції та спогади.

Міні-садок або група неповного дня працює за іншим графіком. Малюки перебувають у садку з 9:30 до 14:00. Якщо дитина відвідує міні-садок щодня, то оплата 3000 грн, якщо тричі на тиждень – 2 200 грн, двічі на тиждень –1800 грн. У вартість входять навчання, прогулянка, обід.

У Винниках є багато мам, які виховують діток удома, але вони також хочуть розвивати малюків, щоб вони адаптовувалися до інших, пробували щось робити. Тому ми запровадили вечірні заняття (17:00-18:00).  Такі групи вже працюють двічі на тиждень – у вівторок і четвер. Вартість за місяць (8 занять) – 700 грн.

На прохання батьків розпочинаємо підготовку до школи – двічі на тиждень по дві години. 8 занять коштують 740 грн.

Тобто, ми намагаємось зацікавити нашими послугами якнайбільше коло винниківських родин, при чому – можна обрати варіант навчання-виховання, який кожному до вподоби.

  • Чи можуть батьки прийти та подивитися, як організовано побут, роботу вашого дитсадка?
  • Так, звичайно. Можна прийти на екскурсію, а можна записатися на безкоштовне пробне заняття. Приходьте, ми відкриті для громади.

Ми працюємо офіційно, сплачуємо податки, маємо дозволи про здійснення діяльності.

Будемо раді бачити кожного, кому можемо бути корисними.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Розмовляла Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини