У госпіталі Винник відкрили консультаційний кабінет для учасників бойових дій і Революції Гідності

У госпіталі Винник відкрили консультаційний кабінет для учасників бойових дій і Революції Гідності

З кінця січня у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих імені Ю. Липи (Винники, вул. Івасюка, 31) працює консультаційний кабінет. «Мета його створення – покращення організації надання медичної допомоги учасникам бойових дій та учасникам Революції Гідності, – розповів в.о. генерального директора Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих Максим Прикупенко. – Хоч мало людей

З кінця січня у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих імені Ю. Липи (Винники, вул. Івасюка, 31) працює консультаційний кабінет.

«Мета його створення – покращення організації надання медичної допомоги учасникам бойових дій та учасникам Революції Гідності, – розповів в.о. генерального директора Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих Максим Прикупенко. – Хоч мало людей знали про відкриття консультаційного кабінету, десять осіб вже скористалися нововведенням. Тепер воїни АТО мають можливість проконсультуватися у фахівців, дізнатися чи потрібне скерування на стаціонарне лікування, чи достатньо лікуватися вдома».

Щопонеділка з 9:00 до 14:00 прийом у консультаційному кабінеті здійснюють  невропатолог, отоларинголог (ЛОР), пульмонолог і терапевт.

Для отримання додаткової інформації та запису на консультацію працює гаряча лінія (з 9:00 до 17:30): 0685780772, 0664219928.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини