ФК «Жупан» поступився тернопільській «Ниві»

Сьогодні, 10 лютого, винниківський «Жупан» зіграв свій другий поєдинок Меморіалу імені Ернеста Юста. Суперником наших гравців була друголігова «Нива» з Тернополя. Гра для винниківських футболістів виявилася дуже важкою. У першому таймі наші гравці ще могли контролювати хід гри. Хоча на 24-ій хвилині гості відкрили рахунок потужним ударом у «дев‘ятку». У другому таймі гравці «Ниви» значно

Сьогодні, 10 лютого, винниківський «Жупан» зіграв свій другий поєдинок Меморіалу імені Ернеста Юста.

Суперником наших гравців була друголігова «Нива» з Тернополя.

Гра для винниківських футболістів виявилася дуже важкою. У першому таймі наші гравці ще могли контролювати хід гри. Хоча на 24-ій хвилині гості відкрили рахунок потужним ударом у «дев‘ятку».

У другому таймі гравці «Ниви» значно збільшили темп матчу й ще три рази вразили ворота ФК «Жупан». Один із цих трьох голів вони провели з пенальті. Отож, прикра поразка винниківських футболістів із рахунком – 0:4.

Хоча не забуваймо, що нашим гравцям сьогодні протистояла професійна команда.

У складі ФК «Жупан» у цьому матчі на поле виходили (разом із гравцями, які вийшли на заміну): Хамуляк, Вергун, Дадак, Петрів, Куцій, Шкраба, Новак, Павлентій, Романишин, Яковчук, Гутник, Красневич, Леган, Ільків, Макаревич.