Кошти від реалізації картин учасників міжнародного проекту «Твори добро» передадуть пораненим воїнам АТО

У Винниківській санаторній школі-інтернаті третього червня розпочавсяVIII Міжнародний проект «Твори добро». Учасниками цьогорічного проекту стали команди із Польщі, Миколаївської, Черкаської, Донецької, Волинської та Львівської областей України. Протягом другого дня проекту діти активно творили – розмальовували футболки разом із вчителем школи-інтернату Галиною Коваль, робили браслети «Дружби» з Тетяною Пісоцькою, малювали картини.  Малюнки учасників мають розмір метр

У Винниківській санаторній школі-інтернаті третього червня розпочавсяVIII Міжнародний проект «Твори добро». Учасниками цьогорічного проекту стали команди із Польщі, Миколаївської, Черкаської, Донецької, Волинської та Львівської областей України.

Протягом другого дня проекту діти активно творили – розмальовували футболки разом із вчителем школи-інтернату Галиною Коваль, робили браслети «Дружби» з Тетяною Пісоцькою, малювали картини.  Малюнки учасників мають розмір метр на метр, на них – петриківський розпис.

Вчила та допомагала дітям справитися з непростим творчим завданням художниця Катерина Немира. І всі разом учасники довели, що мистецтво не існує само по собі, а здатне приносити користь, представивши свої роботи на виставці-продажі в Гарнізонному храмі Святих Апостолів Петра і Павла у Львові на благодійній акції «Ангел Добра».

«15 картин – це не тільки мистецтво, а реальні дії задля доброї справи. Усі кошти, отримані від реалізації цих картин, скерують для поранених воїнів АТО», – зазначила заступник директора Винниківської санаторної школи-інтернату Марія Лукашкевич.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини