Без білих халатів: як працює дитяча поліклініка у Винниках

Без білих халатів: як працює дитяча поліклініка у Винниках

Нещодавно молода мама не впильнувала однорічного малюка. Його нестримне бажання активно «вивчати світ» призвело до того, що дитя випало з ліжечка на підлогу. «Це трапилося увечері, – розповіла винниківчанка. – Дитина так сильно плакала, що я розуміла, що потрібно показати малюка лікарю, адже таке падіння могло спровокувати струс мозку чи інші проблеми зі здоров’ям. Але

Нещодавно молода мама не впильнувала однорічного малюка. Його нестримне бажання активно «вивчати світ» призвело до того, що дитя випало з ліжечка на підлогу.

«Це трапилося увечері, – розповіла винниківчанка. – Дитина так сильно плакала, що я розуміла, що потрібно показати малюка лікарю, адже таке падіння могло спровокувати струс мозку чи інші проблеми зі здоров’ям. Але куди звертатися? Щоб завезти в черговий медзаклад до Львова, потрібно машину. Сусідка порадила звернутися в дитячу поліклініку, що за десять хвилин від нашого дому. Синочка оглянув фахівець, який спеціально для нас прийшов на роботу в такий пізній час. На щастя, з дитиною було все гаразд. З того часу і сама звертаюся, і всім раджу «Медичний центр АП», особливо, якщо критична ситуація».

За статистикою, 75 відсотків хвороб дорослих беруть свій початок у дитинстві. Тому здоров’я дитини – фізичне, психічне, духовне та соціальне – одна з найважливіших турбот батьків. І багато залежить від рівня медичного обслуговування.

У Винниках на вулиці Сухомлинського, 18 працює новостворена дитяча поліклініка – «Медичний центр АП». Ми розпитали, як організована робота клініки здорової дитини.

«Наша клініка створена на власних ідеях, мріях, знаннях і досвіді, – розповіла Юлія Мосцюк. – Хотілось створити щось затишне і комфортне, щось таке, куди б діти приходили і забували, що вони в медичному закладі, щоб не боялись лікарів і медсестер. У нас немає білих халатів, білих стін і білої плитки! У нас все кольорове, радісне, веселе. У нас професійний колектив. Враховуючи те, що у нас спеціалізація з педіатрії, ми створили таку клініку, де діти отримують високоякісні медичні послуги, знаходячись в ігровій зоні – все навколо кольорове, розмальоване, цікаве. Ми часто організовуємо безкоштовні дитячі розваги, майстер-класи. Під час консультації лікаря малеча може бавитись і навіть не помітити, як лікар проводить аускультацію чи пальпацію. Після огляду лікаря дитина отримує маленький подаруночок. Намагаємося рости і розвиватися разом із дітками».

У клініці можна отримати консультації дитячих спеціалістів – педіатра, отоларинголога, невролога, офтальмолога, хірурга, логопеда-дефектолога, гінеколога, психолога, ортопеда, масажиста.

Можна пройти медичний огляд перед відвідуванням садочку, школи.

Важливо, що в цьому медзакладі мають можливість зробити електрокардіограму, електроенцефалограму (ЕЕГ, метод обстеження біоелектричної активності головного мозку, що виникають у процесі його діяльності. ЕЕГ є індикатором порушення розумового розвитку дитини, дозволяє спрогнозувати подальший розвиток, відображує динаміку лікувального процесу).

Для лікування лор-захворювань, обладнано приміщення для отоларингологічних процедур – промивання вух, мигдаликів, носової порожнини.

У клініці здорової дитини пропонують послуги щодо вакцинування проти дифтерії, правця, кашлюку і поліомієліту.

У час, коли люди за будь-якими консультаціями звертаються до гуглу, розумним рішенням було створення в дитячій поліклініці Школи відповідального батьківства. Під час безпосереднього спілкування зі спеціалістами винниківські батьки дізнаються про підготовку до пологів, грудне вигодовування, профілактику захворювань, вакцинацію, підготовку до школи, догляд за особливими діточками тощо.

Ростіть здорові та веселі!

Графік роботи: понеділок-п’ятниця – 9:00-18:00, субота – 10:00-15:00, неділя – вихідний.

Адреса: м. Винники, вул. Сухомлинського, 18.

Сторінка на Фейсбуці: https://www.facebook.com/upmedicalcenter.com.ua

Інстаграм: www.instagram.com/medicalcenterup

Сайт: http://www.medicalcenterup.com.ua

Записатись на обстеження можна за тел: 0(67) 653 31 53. 

Р

1 comment
visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

1 Comment

Останні новини