Навколо озера у Винниках спорудять бруковані доріжки

Уже не перший рік у Винниках наводять лад із місцевим озером, що на вулиці Шевченка. Біля нього було прокладено каналізаційний колектор, щоб унеможливити потрапляння рідких нечистот в згадане озеро з сусідніх будинків. На жаль, багато років деякі громадяни самочинно виводили каналізаційні мережі зі своїх домогосподарств у це озеро, забруднюючи його (ось така любов деяких наших

Уже не перший рік у Винниках наводять лад із місцевим озером, що на вулиці Шевченка.

Біля нього було прокладено каналізаційний колектор, щоб унеможливити потрапляння рідких нечистот в згадане озеро з сусідніх будинків. На жаль, багато років деякі громадяни самочинно виводили каналізаційні мережі зі своїх домогосподарств у це озеро, забруднюючи його (ось така любов деяких наших мешканців до природи, до рідної землі, до стану екології!). Після них владі міста довелося дуже довго  працювати над очисткою дна озера від різних нечистот. І ця робота була успішно виконана.

Також береги винниківського озера укріпили камінням.

«А незабаром навколо нашого озера буде споруджено бруковані доріжки, щоб відпочивальникам було зручно прогулюватися тут і милуватися природою», – мовить заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини