У Винниках відбувся вечір пам’яті Андрея Шептицького

У бібліотеці для дорослих у неділю, третього листопада, відбувся вечір-спомин, присвячений 75-річниці смерті митрополита Андрея Шептицького, який  помер 1 листопада 1944 року й похований у крипті собору Святого Юра у Львові. Захід організували Молодіжна християнська організація «Покров», місцева бібліотека за підтримки Винниківської міської ради. Мирослав Сольський, Зоряна Кухарська, Ярина Невінська, Володимир Ястремський, Софія Брилінська ознайомили

У бібліотеці для дорослих у неділю, третього листопада, відбувся вечір-спомин, присвячений 75-річниці смерті митрополита Андрея Шептицького, який  помер 1 листопада 1944 року й похований у крипті собору Святого Юра у Львові.

Захід організували Молодіжна християнська організація «Покров», місцева бібліотека за підтримки Винниківської міської ради.

Мирослав Сольський, Зоряна Кухарська, Ярина Невінська, Володимир Ястремський, Софія Брилінська ознайомили присутніх із біографією, діяльністю та життєвими цінностями митрополита Андрея –  відомого церковного, культурного і громадського діяча,  який мав величезний вплив на розвиток Української Церкви.

Молодь створила презентацію, в якій зібрала найважливіші дати та події. Члени організації декламували вірші, зачитали молитву Шептицького «Про мудрість».

«Останнє звернення митрополита Андрея Шептицького – «Моліться і працюйте», – зазначив отець Володимир Климюк. – Це достойні слова. Дякуємо молоді, що підготувала захід про митрополита. Наснаги їм і Божого благословення».

Завідувач бібліотеки Ірина Андрухів запросила присутніх переглянути книжкову виставку про митрополита «На скелі віри».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини