Громадське об’єднання «Сила Винник» розпочало постійну акцію допомоги малозабезпеченим родинам

Громадське об’єднання «Сила Винник» розпочало постійну акцію допомоги малозабезпеченим родинам

Громадське об’єднання «Сила Винник» започаткувало акцію допомоги малозабезпеченим сім’ям. Підтримувати родини планують не тільки до свят, а й протягом року. «Сподіваємося, що акція допомоги стане традицією, яка буде спрямована на допомогу діткам із малозабезпечених сімей, вихованцям шкіл-інтернатів і дитячих будинків, – розповіли активісти. – У кожного з нас вдома є речі, які стали не актуальними:

Громадське об’єднання «Сила Винник» започаткувало акцію допомоги малозабезпеченим сім’ям. Підтримувати родини планують не тільки до свят, а й протягом року.
«Сподіваємося, що акція допомоги стане традицією, яка буде спрямована на допомогу діткам із малозабезпечених сімей, вихованцям шкіл-інтернатів і дитячих будинків, – розповіли активісти. – У кожного з нас вдома є речі, які стали не актуальними: одяг, іграшки (головне, щоб вони були чисті та охайні), а також книжки, які вже прочитано, а тепер вони просто стоять на полицях. Усе це так потрібно діткам з малозабезпечених сімей, потребуючих сімей нашого міста, діткам із сусідніх сіл».
За інформацією «Сили Винник», на сьогодні діють чотири пункти, куди можна принести одяг, іграшки чи інші речі: зоомагазин біля «АТБ», магазин електротоварів на ринку «Матвол», магазин «Скринька» (ІІ поверх «Рукавички»), Beaty ART (вул. Галицька, 27).
Також активісти складають список родин, які потребують допомоги, і звертаються до мешканців із проханням долучитися до його формування.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини