Водій автобуса № 5А побив пасажира і викинув його з маршрутки

Водій автобуса № 5А побив пасажира і викинув його з маршрутки

У вівторок, 26 листопада, о 9:30 водій винниківської маршрутки  № 5А побив пасажира. Про це повідомили на сторінці ГО «Зручне місто». «Приводом для безпричинної агресії стало зауваження пасажира, бо водій не зупинився на потрібній зупинці, тому пасажир хотів зафіксувати все на камеру. З криками, що ніхто не має права знімати, водій увірвався до салону і

У вівторок, 26 листопада, о 9:30 водій винниківської маршрутки  № 5А побив пасажира.

Про це повідомили на сторінці ГО «Зручне місто».

«Приводом для безпричинної агресії стало зауваження пасажира, бо водій не зупинився на потрібній зупинці, тому пасажир хотів зафіксувати все на камеру. З криками, що ніхто не має права знімати, водій увірвався до салону і почав силою викидати людину з автобуса. Від штовханини постраждали також інші пасажири. Чоловіка виштовхали на зупинці «Під Дубом». Ніхто з пасажирів не заступився», – інформує «Зручне місто».
Під публікацією люди почали писати коментарі, в яких вони також розповідають про негативні випадки поведінки водіїв.

ЛК АТП № 1 зреагували на інцидент, повідомивши: «Сьогодні зранку на сторінці громадської організації “Зурчне місто” була опублікована інформація про конфлікт за участю пасажира та водія маршруту 5А. Наразі водій автобуса АА6305ТХ знятий з маршруту і прямує в автопарк для з’ясування ситуації. У разі підтвердження інформації, водія буде звільнено».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини