Грудень: у Винниках цвіте і пахне декоративна калина, мешканці збирають гливи

Грудень: у Винниках цвіте і пахне декоративна калина, мешканці збирають гливи

Кущ пахучої калини, що розквітла білими дрібними квіточками, які зібрані в невеликі суцвіття, дивує мешканців вул. Кільцевої. Декоративна рослина росте біля будинку № 5. Подивитися на зимове диво ходять, як на екскурсію. Зробили ранковий похід до розквітлого деревця і ми. Екскурсоводом погодилася бути місцева мешканка Зіновія Литвин, яка й повідомила про цвітіння куща посеред зими:

Кущ пахучої калини, що розквітла білими дрібними квіточками, які зібрані в невеликі суцвіття, дивує мешканців вул. Кільцевої. Декоративна рослина росте біля будинку № 5. Подивитися на зимове диво ходять, як на екскурсію. Зробили ранковий похід до розквітлого деревця і ми.

Екскурсоводом погодилася бути місцева мешканка Зіновія Литвин, яка й повідомила про цвітіння куща посеред зими:  «Я тут живу тридцять п’ять років, але такого дива ще не бачила. Багато хто не вірить, що таке може бути. Якщо хтось думає, тих запрошує прийти і на власні очі побачити пахучий кущ із білими квіточками».

Ароматний солодкий запах від квітів поширюється на кілька  метрів. Ця духмяний декоративний кущ має назву калина Фаррера. Він зацвітає до розпускання листя  ароматними, молочними суцвіттями. Пізніше з’являються бронзово-зелені листки. Як кажуть фахівці, цвітіння в грудні спровокували тепла погода і яскраве сонце.

Дорогою до дива природи ще одна мешканка розповіла, що біля її городу за будинками на Кільцевій виросли гливи.

Природа дивує аномальним теплом. За даними синоптиків, так буде  щонайменше тиждень.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини