24 березня у Львові та області запроваджують надзвичайну ситуацію

24 березня у Львові та області запроваджують надзвичайну ситуацію

Об 00:00 годині 24 березня у Львові та області запроваджують надзвичайну ситуацію у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції. Таке рішення прийняла на позачерговому засіданні обласна комісія з питань ТЕБ і НС у понеділок, 23 березня. За підсумками засідання ухвалили рішення про визначення ситуації, що склалася на території області у зв’язку з поширенням ГРВІ, спричиненої коронавірусом,

Об 00:00 годині 24 березня у Львові та області запроваджують надзвичайну ситуацію у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції. Таке рішення прийняла на позачерговому засіданні обласна комісія з питань ТЕБ і НС у понеділок, 23 березня.

За підсумками засідання ухвалили рішення про визначення ситуації, що склалася на території області у зв’язку з поширенням ГРВІ, спричиненої коронавірусом, як надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру регіонального рівня.

«За результатами лабораторних досліджень на Львівщині є офіційно підтверджений випадок коронавірусу. Це є підставою для введення надзвичайної ситуації та напрацювання плану відповідного реагування», – наголосив Андрій Васько.

«Попри введення надзвичайної ситуації, ми мусимо пам’ятати, що забезпечення людей засобами для існування на нашій відповідальності. Поки в країні не впроваджено надзвичайний стан, ми мусимо підтримувати економічну діяльність в регіоні», – акцентував голова Львівської ОДА Максим Козицький.

В межах засідання також обговорили необхідність формування переліку підприємств, що забезпечуватимуть життєдіяльність області.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини