Винниківський госпіталь отримав медичне обладнання для лікування коронавірусу

Винниківський госпіталь отримав медичне обладнання для лікування коронавірусу

Фонд Порошенка передав першу партію реанімаційного обладнання та медичної апаратури для Львівського обласного госпіталю інвалідів війн та репресованих ім. Ю.Липи. У переліку, зокрема, аспіратори, монітори пацієнта, шприцові помпи, ларингоскопи, пульсоксиметри, які необхідні при лікуванні пацієнтів з ускладненнями коронавірусної хвороби. Інформацію про це передає  Еспресо.TV. “Це медичне обладнання, яке використовується в реанімації, тоді, коли пацієнти мають

Фонд Порошенка передав першу партію реанімаційного обладнання та медичної апаратури для Львівського обласного госпіталю інвалідів війн та репресованих ім. Ю.Липи. У переліку, зокрема, аспіратори, монітори пацієнта, шприцові помпи, ларингоскопи, пульсоксиметри, які необхідні при лікуванні пацієнтів з ускладненнями коронавірусної хвороби. Інформацію про це передає  Еспресо.TV.

“Це медичне обладнання, яке використовується в реанімації, тоді, коли пацієнти мають проблеми з диханням. Це величезний перелік медичного обладнання, яке ми привезли від Фонду Петра Порошенка на Львівщину, в цю лікарню, яка стане базовою для прийому хворих. Так само ми будемо надавати допомогу і багатьом іншим лікарням. Ми зіткнулися з тим, що, надаючи таку допомогу по всій Україні, немає елементарного – апаратів штучної вентиляції легень, а в лікарів немає звичайних масок чи халатів. Тому я хочу подякувати Фонду Петра Порошенка за таку допомогу і Олегу Михайловичу Синютці та іншим львівським депутатам “Європейської солідарності” за те, що є увага до лікарів. І хочу звернути увагу всього суспільства і всіх благодійників, до кого б вони не належали, які політичні сили не представляли, Україна дуже часто постає перед викликом, коли всі ми маємо бути сильнішими, ніж, на жаль, деколи буває сильніша наша держава. Так було в 2014 році, коли почалася агресія і те ж саме відбувається зараз. Тому що, коли ми разом, то ми можемо перемогти і агресора і будь-який вірус”, – сказав Княжицький.

У найближчі дні лікарні ще кількох областей України отримають медичне обладнання від Фонду Порошенка.

“Хотів висловити вдячність нашим друзям. Ми неодноразово зустрічаємо виклики. Зараз, на жаль, є люди, які хворі на коронавірусну інфекцію. Дякуючи волонтерам, дякуючи депутатам ми привезли сьогодні все, що потрібно для надання медичної допомоги хворим”, – сказав заступник генерального директора “Львівський обласний госпіталь інвалідів війн та репресованих ім. Ю.Липи” Роман Середич.

Фото: Еспресо.TV

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини