Уряд розгляне перспективний план формування територій громад Львівщини на наступному засіданні

Уряд розгляне перспективний план формування територій громад Львівщини на наступному засіданні

У середу, 20 травня, відбулося засідання Кабміну, на якому розглянули низку питань, зокрема й перспективні плани формування територій громад чотирьох областей – Сумської, Київської, Рівненської, Дніпропетровської. Було озвучено, що на наступному засіданні уряду розглянуть перспективні плани формування Львівської, Одеської та Запорізької ОТГ. Міністр регіонального розвитку розповів, що до сьогодні були погоджені та затверджені 17 перспективних

У середу, 20 травня, відбулося засідання Кабміну, на якому розглянули низку питань, зокрема й перспективні плани формування територій громад чотирьох областей – Сумської, Київської, Рівненської, Дніпропетровської.

Було озвучено, що на наступному засіданні уряду розглянуть перспективні плани формування Львівської, Одеської та Запорізької ОТГ.

Міністр регіонального розвитку розповів, що до сьогодні були погоджені та затверджені 17 перспективних планів розвитку областей, а на засіданні 20 травня додалося ще чотири. Залишилося ще три області, щоб охопити всі території.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, на даний час  плани формування територій громад Львівської Запорізької, Одеської областей доопрацьовують за участі профільних комітетів Верховної ради, експертів і депутатів.
«Щоб винести перспективні плани областей на обговорення, вони мають пройти чотири етапи погодження. Готуються такі питання прозоро і публічно», – наголосив Д. Шмигаль.

Нагадаємо, міський голова Винник Володимир Квурт озвучив позицію громади міста: Винники проти входження в Львівську ОТГ і за створення Винниківської ОТГ, щоб у майбутньому сформувати агломерації Великого Львова.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса Кубська

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини