У середу, 27 травня, відбулося засідання Кабміну, на якому завершили розгляд і затвердження перспективних планів формування територіалих громад України. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль назвав це історичною подією. В Кабміні зазначили, що в основі перспективних планів є пропозиції областей, і ніяких змін у подані плани вони вносити не можуть, крім технічних. За рішенням уряду, перспективний план формування
У середу, 27 травня, відбулося засідання Кабміну, на якому завершили розгляд і затвердження перспективних планів формування територіалих громад України. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль назвав це історичною подією.
В Кабміні зазначили, що в основі перспективних планів є пропозиції областей, і ніяких змін у подані плани вони вносити не можуть, крім технічних.
За рішенням уряду, перспективний план формування територій громад Львівщини затвердили в тому вигляді, в якому запропонувала Львівська ОДА. Причому, проголосували одноголосно. І хоча громади Винник та інших населених пунктів були проти входження у Львівську ОТГ на умовах поглинання, їхньої думки, на жаль, не врахували.












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *