У Винниках презентуватимуть виставку-лабіринт «Franko from A to Z»

У Винниках презентуватимуть виставку-лабіринт  «Franko from A to Z»

Виставка-лабіринт “Franko from A to Z” Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка у цікавій візуально-просторовій формі розповідає про життя і творчість Івана Франка за принципом абетки. Завдяки співпраці з Винниківською міською радою її змонтували на подвір’ї СЗШ № 47, де є пам’ятник Іванові Франку. За інформацією директора музею, винниківчанина Богдана Тихолоза, виставка створена франкознавцями за

Виставка-лабіринт “Franko from A to Z” Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка у цікавій візуально-просторовій формі розповідає про життя і творчість Івана Франка за принципом абетки.

Завдяки співпраці з Винниківською міською радою її змонтували на подвір’ї СЗШ № 47, де є пам’ятник Іванові Франку.

За інформацією директора музею, винниківчанина Богдана Тихолоза, виставка створена франкознавцями за підтримки Українського культурного фонду.

2019 року її демонстрували в  Угорщині, Австрії, Хорватії та Словенії, а також у Львові, Тернополі. Через карантинні обмеження подорож виставки містами України призупинили. Незабаром відбудеться відкриття лабіринту у Винниках.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини