Соціальний проект в дії: як створювали і як працює 61 ДРПЧ м. Винники (відео)

Соціальний проект в дії: як створювали і як працює 61 ДРПЧ м. Винники (відео)

Працівники 61 ДРПЧ м. Винники від початку 2020 року ліквідували понад сто пожеж, неодноразово допомагали в дорожньо-транспортних пригодах, рятували людей від загибелі… Якісний підрозділ рятувальників із сучасною технікою знаходиться безпосередньо у Винниках, що покращує можливості швидко доїхати на місце пожежі чи надзвичайної ситуації у нашому місті, а також у навколишніх селах. Але так було не

Працівники 61 ДРПЧ м. Винники від початку 2020 року ліквідували понад сто пожеж, неодноразово допомагали в дорожньо-транспортних пригодах, рятували людей від загибелі…

Якісний підрозділ рятувальників із сучасною технікою знаходиться безпосередньо у Винниках, що покращує можливості швидко доїхати на місце пожежі чи надзвичайної ситуації у нашому місті, а також у навколишніх селах.

Але так було не завжди. 61 ДРПЧ урочисто відкрили у Винниках 2 березня 2018 року. А до того пожежні їхали на виклики до Винник зі Львова і не встигали допомогти, оскільки багато часу займала дорога.

Про те, як у Винниках з’явилася власна пожежна частина, розповіли у відео депутат ЛМР, меценат Григорій Козловський і мер міста Володимир Квурт.

Про потребу власного підрозділу у Винниках багато років говорив екс-начальник Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області, генерал-майор Сергій Дмитровський, іменем якого Винниківська міська рада назвала вулицю, де знаходиться 61 ДРПЧ. Місцева влада розуміла необхідність такої структури.

За словами міського голови Винник Володимира Квурта, питання безпеки було на часі, бо траплялися прикрі випадки, коли пожежні зі Львова не встигали вчасно приїхати на допомогу винниківчанам.

«Пожежний підрозділ вирішили збудувати біля приміщення колишнього вокзалу, де була залізниця, і відбувалася пересадка людей до Перемишлян. За кошти підприємців нашого міста, левову частку з яких виділив Григорій Козловський, зробили прибудову, де розмістили техніку та усе необхідне для рятувальників», – розповів мер.

«Створення пожежної частини у Винниках – приклад консолідації навколо спільної ідеї, приклад того, що громада може багато зробити, не чекаючи коштів від держави, – каже Григорій Козловський. – Вона обійшлася понад шість мільйонів гривень. А ідею підтримали багато винниківських меценатів. Це ще один соціальний проект, яким пишаюся! Мене переповнює гордість, що у місті Винники є сучасна пожежна частина! Тут працюють справді професіонали за покликанням, які рятують людські життя та запобігають трагедії».

Екскурсію у 61 ДРПЧ провів начальник частини, капітан служби цивільного захисту Тарас Поліщак, зосередивши увагу на технічному забезпеченні підрозділу, а також побутових умовах і умовах для навчання.

«У нас працюють 27 спеціалістів, які готові діяти у надскладних ситуаціях, – каже Тарас Поліщак.  – З підрозділу виїжджаємо на виклик протягом однієї хвилини».

До слова, редакція «Винниківського Вісника» висловлює подяку начальнику 61 ДРПЧ за співпрацю. Навіть після важких годин гасіння пожеж чи кількох викликів, між якими інколи нема перерви, Тарас Поліщак ефективно контактує зі ЗМІ, оперативно розповідає про те, що сталося, щоб мешканці володіли інформацією про події в місті.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини