Дитсадки поки не відкриватимуть

Дитсадки поки не відкриватимуть

Показники захворюваності на коронавірус на Львівщині змушують зберегти карантинні заходи в області. Відповідне рішення ухвалили у вівторок, 30 червня, на засіданні обласної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Карантин на Львівщині продовжили до 7 липня без послаблень. Батьки обурюються,  оскільки не мають можливості працювати, бо змушені залишатися з малюками вдома. ЛОДА ж не

Показники захворюваності на коронавірус на Львівщині змушують зберегти карантинні заходи в області. Відповідне рішення ухвалили у вівторок, 30 червня, на засіданні обласної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Карантин на Львівщині продовжили до 7 липня без послаблень. Батьки обурюються,  оскільки не мають можливості працювати, бо змушені залишатися з малюками вдома. ЛОДА ж не дозволяє роботу дитсадків, мотивуючи рішення тим, що потрібно уберегти дітей від коронавірусної інфекції.

«Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 на Львівщині становить 19,0 % при нормі менш як 11%. Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить 24,9% при нормі менш як 11%», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини