У Винниках з‘явилося ще одне місце для відпочинку людей – парк, що поміж вулицями Сухомлинського, Сахарова та Кільцева. Про це повідомили у Винниківській міській раді. Після спорудження в цьому прекрасному парку стежини там було влаштовано мережу освітлення й встановлено лавки. Роботу виконала підрядна організація коштом винниківського бюджету. У затінку дерев тепер у цьому парку відпочивають
У Винниках з‘явилося ще одне місце для відпочинку людей – парк, що поміж вулицями Сухомлинського, Сахарова та Кільцева.
Про це повідомили у Винниківській міській раді.
Після спорудження в цьому прекрасному парку стежини там було влаштовано мережу освітлення й встановлено лавки.
Роботу виконала підрядна організація коштом винниківського бюджету.
У затінку дерев тепер у цьому парку відпочивають і дорослі, і діти.











Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *