У Винниках поліція кийками вгамовувала футбольних фанатів

У Винниках поліція кийками вгамовувала футбольних фанатів

У п‘ятницю, 24 липня, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках відбувся футбольний поєдинок серед команд Першої ліги ФК «Агробізнес» (Волочиськ) – «Волинь» (Луцьк). Команді з міста Волочиськ заборонено проводити поєдинки на власному полі після того, як там було побито футбольного арбітра Іванова. Тому свій домашній матч «Агробізнес» провів на полі у Винниках і здобув

У п‘ятницю, 24 липня, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках відбувся футбольний поєдинок серед команд Першої ліги ФК «Агробізнес» (Волочиськ) – «Волинь» (Луцьк).

Команді з міста Волочиськ заборонено проводити поєдинки на власному полі після того, як там було побито футбольного арбітра Іванова.

Тому свій домашній матч «Агробізнес» провів на полі у Винниках і здобув перемогу з рахунком – 3:0.

Та після матчу поміж фанатами «Волині» і президентом «Агробізнесу» Олегом Собуцьким  трапився грандіозний скандал. Дійшло до того, що фанати почали перелазити через огорожу стадіону (а матч відбувався без глядачів), щоб побити Собуцького.

На щастя, у скандальну ситуацію вчасно втрутилися правоохоронці, які зуміли миттєво вгамувати хуліганів із Луцька.

Нагадаємо читачам, що це вже не вперше футбольні фанати «Волині» потрапляють у скандал на винниківському стадіоні.

Декілька років тому після матчу «Рух» – «Волинь» фанати гостей влаштували гармидер і сутички з поліцією у Винниках. Тоді поліція затримала декілька десятків хуліганів, яких було доправлено для профілактичної бесіди у Личаківський ВП.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини