Стартував сезон весіль. Де у Винниках замовити коровай і «солодкий стіл»

Стартував сезон весіль. Де у Винниках замовити коровай і «солодкий стіл»

Кондитерська майстерня  «Le Plaisir» (вул. Галицька, 30 а) – саме те місце, де народжуються короваї, весільні торти, вишукані пляцки та оригінальні кенді-бари. Основний секрет успішності кондитера Мар’яни Стаховської – це вміння не тільки спекти смачний виріб, а й естетично його оформити. Короваї в кондитерській пропонують на будь-які смаки. «Це не просто десерт, а важлива частина

Кондитерська майстерня  «Le Plaisir» (вул. Галицька, 30 а) – саме те місце, де народжуються короваї, весільні торти, вишукані пляцки та оригінальні кенді-бари.

Основний секрет успішності кондитера Мар’яни Стаховської – це вміння не тільки спекти смачний виріб, а й естетично його оформити.
Короваї в кондитерській пропонують на будь-які смаки.

«Це не просто десерт, а важлива частина весільного обряду, – пояснює Мар’яна. – Його роль супроводжувати всю весільну церемонію. Коровай є окрасою застілля, символізуючи щастя і достаток. Наприкінці святкування коровай розрізають на частини і пригощають гостей».

Короваї від «Le Plaisir» гарні та смачні, бо під час випікання кондитер використовує тільки випробувані рецепти, тому впевнена в їхній якості.

Також тут вам запропонують чималий вибір весільних тортів – із дизайном за вашим смаком, потрібною вагою та кількістю ярусів, варіанти пляцків і смаколиків для кенді-бару.

Наповнення солодкого столу може бути найрізноманітнішим: десерти в стаканчиках, фрукти в карамелі, капкейки, зефір, желе, пряники, макароні, кремові кошички, східні солодощі…

Усе це – і смачно, і гарно. У «Le Plaisir» вас зорієнтують щодо терміну готовності та правил транспортування смаколиків.

Зробіть замовлення завчасно і здивуйте гостей різноманітністю солодких страв і витонченого смаку!

Графік роботи художньої кондитерської майстерні  «Le Plaisir»:

з понеділка до суботи – з 9:00 до 19:00, в неділю – з 9:00 до 15:00.

Телефон: 0680499911.

Партнерська публікація

 

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини