Львів – у «помаранчевій» зоні за епідситуацією з Covid-19: що заборонено

Львів – у «помаранчевій» зоні за епідситуацією з  Covid-19: що заборонено

Львів і Пустомитівський район увійши до “помаранчевої” зони за епідситуацією з Covid-19. Таке рішення, що почне працювати з 3 серпня, ухвалила Державна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов. Згідно з розробленими «кольоровими» зонами, в «помаранчевій» забороняється діяльність закладів розміщення (окрім готелів), розважальних закладів та ресторанів

Львів і Пустомитівський район увійши до “помаранчевої” зони за епідситуацією з Covid-19. Таке рішення, що почне працювати з 3 серпня, ухвалила Державна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Згідно з розробленими «кольоровими» зонами, в «помаранчевій» забороняється діяльність закладів розміщення (окрім готелів), розважальних закладів та ресторанів у нічний час, спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури, планові госпіталізації в лікарнях, прийом нових змін в дитячі табори та обмеження для масових заходів (одна людина на 20 квадратних метрів).

До “червоної” зони віднесли міста Луцьк і Тернопіль, Кіцманский район Чернівецької області.

Кольоровий індикатор змінюватимуть відповідно до показників захворюваності кожної п’ятниці, діятиме рішення з понеділка.

 

https://ye.ua/images/upload/1596114182.png

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини