У Винниках відбулася сесія міської ради

У Винниках відбулася сесія міської ради

У четвер, 20 серпня, відбулася чергова сесія Винниківської міської ради. Було озвучено депутатський запит Наталії Гординської та звернення Товариства захисту історичної спадщини. Почесними грамотами від громадської організації було відзначено міського голову Винник Володимира Квурта та заступника міського голови Богдана Шустера. Депутати підтримали питання щодо збереження податкових пільг для підприємців на час карантину. Багато питань, які

У четвер, 20 серпня, відбулася чергова сесія Винниківської міської ради.

Було озвучено депутатський запит Наталії Гординської та звернення Товариства захисту історичної спадщини.

Почесними грамотами від громадської організації було відзначено міського голову Винник Володимира Квурта та заступника міського голови Богдана Шустера.

Депутати підтримали питання щодо збереження податкових пільг для підприємців на час карантину.

Багато питань, які розглянули депутати, стосувалися земельних відносин.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини