«Солідарні з природою»: як у Винниках діти висаджували молоді клени та дуби у Вайберг-парку

«Солідарні з природою»: як у Винниках діти висаджували молоді клени та дуби у Вайберг-парку

Суботній день 12 вересня у Винниках був багатим на позитив. У Вайберг-парку відбулася акція, яка мала кілька складових – екологічну, творчу, пізнавальну, виховну, розважальну. Крім того, згуртувала батьків і дітей, владу Винник, команду «Право і солідарність» задля доброї справи – озеленення рідного міста. Про мету акції «Солідарні з природою» в доступній для малечі формі розповіли

Суботній день 12 вересня у Винниках був багатим на позитив. У Вайберг-парку відбулася акція, яка мала кілька складових – екологічну, творчу, пізнавальну, виховну, розважальну. Крім того, згуртувала батьків і дітей, владу Винник, команду «Право і солідарність» задля доброї справи – озеленення рідного міста.

Про мету акції «Солідарні з природою» в доступній для малечі формі розповіли міський голова Винник Володимир Квурт, його заступник Богдан Шустер.

Щоб налаштувати присутніх на позитив, організували концерт колективів Музичний театр «Крещендо», Народного дому та Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники. У парку облаштували невеличку сцену, на якій діти радо виступали, демонструючи талант і натхнення.

В іншій частині парку відбувалися майстер-класи з розпису горщиків для квітів. Цей цікавий процес не завершився просто розмальовуванням, дітям подарували їхні шедеври на пам’ять про акцію.

На третій локації наймолодших винниківчан забавляли аніматори, які пропонували їм взяти участь у різних іграх.

Найважливішою частиною свята стало висаджування молодих кленів і дубів.

Їх закупили, а також подарували громаді свято з аніматорами та майстер-класами засновники ГО «Право і солідарність» Юрій Ломага і Олексій Різник.

Дерева садили на спеціально визначених ділянках, подбавши про все необхідне, – заздалегідь викопали ямки, забезпечили лопатами та лійками.

Інструктаж малечі відбувався «наживо». У цей процес активно включилися батьки, а також очільники Винниківської міської ради не пошкодували свого часу, щоб показати, як потрібно висадити саджанець, загорнути ямку, притоптати, щоб гарно росло.

А справжнім сюрпризом для дітей став процес поливання молодих дерев. Для цього в парк приїхала пожежна машина ДПРЧ 61 м. Винники. Під захопливий вереск наймолодших винниківчан рятувальники поливали з рукава і саджанці, й дітлахів, і дорослих.

Завдяки акції тепер багато винниківських родин має в парку власне дерево, що є вкладом в екологію міста та передумовою гуманної взаємодії з природою.

Концерт, майстер-класи, ігри з аніматорами та висаджування дерев відбувалося з дотриманням карантинних вимог.

 

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини