Щодня як на передовій: Винниківська міська рада привітала особовий склад 61-ї ДРПЧ з Днем рятівника

Щодня як на передовій: Винниківська міська рада привітала особовий склад 61-ї ДРПЧ з Днем рятівника

У четвер, 17 вересня, заступники голови Винниківської міської ради Богдан Шустер та Павло Венгринович, керівник відділу гуманітарної політики Зоряна Корчовська привітали особовий склад 61-ї ДРПЧ м. Винники з Днем рятівника цінними подарунками та подяками від мера міста Володимира Квурта. Хоча підрозділ один із наймолодших у Львівській області, але встиг завоювати авторитет у мешканців і керівництва

У четвер, 17 вересня, заступники голови Винниківської міської ради Богдан Шустер та Павло Венгринович, керівник відділу гуманітарної політики Зоряна Корчовська привітали особовий склад 61-ї ДРПЧ м. Винники з Днем рятівника цінними подарунками та подяками від мера міста Володимира Квурта.

Хоча підрозділ один із наймолодших у Львівській області, але встиг завоювати авторитет у мешканців і керівництва завдяки професійним діям і готовності прийти на допомогу.

«Дозвольте низько вклонитися вам від імені всієї громади Винник, – сказав Богдан Шустер. – 61-а ДРПЧ працює злагоджено та відповідально, рятуючи життя людей, які опинилися в надзвичайних ситуаціях. Ми спокійні за безпеку мешканців міста та навколишніх сіл. Також дякуємо за те, що допомагаєте, коли просимо взяти участь у заходах, які відбуваються у Винниках. Миру, спокою вам і вашим сім’ям. Хай вас оберігає Господь».

Нещодавно на стінах частини з’явився мурал із постаттю генерала Сергія Дмитровського як символ благородної мужності та сміливості, як згадка про людину, яка суттєво повпливала на створення цього підрозділу.

Крім цього, Винниківська міська рада зробила рятувальникам і практичний подарунок – обладнання, яке необхідне їм у щоденній роботі.

Привітав винниківських рятівників начальник Личаківського РВ м. Львова Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області, полковник Віталій Послєдов, зазначивши, що сьогодні свято цих мужніх людей, які попри на небезпеку, приходять на допомогу в будь-який час дня чи ночі, працюють гідно і кваліфіковано. Тому неодноразово частину відзначали за професіоналізм.

Начальник 61-ї ДРПЧ м. Винники, капітан служби цивільного захисту Тарас Поліщак, який показав себе від часу створення частини не тільки справжнім рятівником, а й розумним управлінцем, також вручив подяки особовому складу за сумлінне виконання службових обов’язків.

Нагадаємо, 61 ДРПЧ урочисто відкрили у Винниках 2 березня 2018 року.

Більше фото ТУТ.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини