Упродовж минулої доби у трьох мешканців села Лисиничі діагностовано КОВІД-19

Упродовж минулої доби у трьох мешканців села Лисиничі діагностовано КОВІД-19

Упродовж минулої доби понад 200 осіб захворіло на КОВІД-19 у Львівській області. Про це повідомили у Львівській ОДА. Зазначено, що з діагнозом КОВІД-19 було госпіталізовано трьох мешканців села Лисиничі, двох людей із Ямполя та з Підбірців – одну особу. Також в ЛОДА повідомили, що станом на 07.10.2020 року у госпіталі інвалідів війн і репресованих імені

Упродовж минулої доби понад 200 осіб захворіло на КОВІД-19 у Львівській області.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Зазначено, що з діагнозом КОВІД-19 було госпіталізовано трьох мешканців села Лисиничі, двох людей із Ямполя та з Підбірців – одну особу.

Також в ЛОДА повідомили, що станом на 07.10.2020 року у госпіталі інвалідів війн і репресованих імені Юрія Липи на лікуванні перебувають 156 осіб із діагнозом: КОВІД-19.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини