Упродовж минулої доби понад 200 осіб захворіло на КОВІД-19 у Львівській області. Про це повідомили у Львівській ОДА. Зазначено, що з діагнозом КОВІД-19 було госпіталізовано трьох мешканців села Лисиничі, двох людей із Ямполя та з Підбірців – одну особу. Також в ЛОДА повідомили, що станом на 07.10.2020 року у госпіталі інвалідів війн і репресованих імені
Упродовж минулої доби понад 200 осіб захворіло на КОВІД-19 у Львівській області.
Про це повідомили у Львівській ОДА.
Зазначено, що з діагнозом КОВІД-19 було госпіталізовано трьох мешканців села Лисиничі, двох людей із Ямполя та з Підбірців – одну особу.
Також в ЛОДА повідомили, що станом на 07.10.2020 року у госпіталі інвалідів війн і репресованих імені Юрія Липи на лікуванні перебувають 156 осіб із діагнозом: КОВІД-19.












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *