Футболісти «Юності» поступилися у Чернівцях

Футболісти «Юності» поступилися у Чернівцях

У суботу, 17 жовтня, гравці «Юності» (Верхня Білка) провели поєдинок шостого туру  чемпіонату України серед аматорів із ФК «Довбуш» (Чернівці). Гравці «Юності» поступилися у цьому матчі господарям із мінімальним рахунком – 1:2. У складі «Юності» голом із пенальті відзначився Олег Панасюк.

У суботу, 17 жовтня, гравці «Юності» (Верхня Білка) провели поєдинок шостого туру  чемпіонату України серед аматорів із ФК «Довбуш» (Чернівці).

Гравці «Юності» поступилися у цьому матчі господарям із мінімальним рахунком – 1:2.

У складі «Юності» голом із пенальті відзначився Олег Панасюк.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини