У суботу, 17 жовтня, гравці «Юності» (Верхня Білка) провели поєдинок шостого туру чемпіонату України серед аматорів із ФК «Довбуш» (Чернівці). Гравці «Юності» поступилися у цьому матчі господарям із мінімальним рахунком – 1:2. У складі «Юності» голом із пенальті відзначився Олег Панасюк.
У суботу, 17 жовтня, гравці «Юності» (Верхня Білка) провели поєдинок шостого туру чемпіонату України серед аматорів із ФК «Довбуш» (Чернівці).
Гравці «Юності» поступилися у цьому матчі господарям із мінімальним рахунком – 1:2.
У складі «Юності» голом із пенальті відзначився Олег Панасюк.











Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *