У неділю, 25 жовтня, вулицями Винник курсуватимуть два автобуси – шатл-баси. Ці автобуси курсуватимуть до вулиці Богдана Хмельницького, щоб виборці згаданої вулиці також змогли безперешкодно виконати свій громадянський обов‘язок (проголосувати). Про це сьогодні повідомив міський голова Винник Володимир Квурт під час засідання сесії міськради.
У неділю, 25 жовтня, вулицями Винник курсуватимуть два автобуси – шатл-баси.
Ці автобуси курсуватимуть до вулиці Богдана Хмельницького, щоб виборці згаданої вулиці також змогли безперешкодно виконати свій громадянський обов‘язок (проголосувати).
Про це сьогодні повідомив міський голова Винник Володимир Квурт під час засідання сесії міськради.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *