У Винниках з‘явилося ще декілька стихійних сміттєзвалищ. Про це сьогодні, 30 жовтня, дізналися журналісти «Винниківського Вісника», які побували на території, де недобросовісні громадяни самовільно автівками вивозять побутові відходи та будівельне сміття. Великі сміттєзвалища з‘явилися у районі вулиці Кільцевої.
У Винниках з‘явилося ще декілька стихійних сміттєзвалищ.
Про це сьогодні, 30 жовтня, дізналися журналісти «Винниківського Вісника», які побували на території, де недобросовісні громадяни самовільно автівками вивозять побутові відходи та будівельне сміття.
Великі сміттєзвалища з‘явилися у районі вулиці Кільцевої.











Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *