У вівторок, десятого листопада, працівники КП «Лев» відловлювали бродячих собак на вулицях Винник. Про це повідомили у Винниківській міській раді. Усього було зловлено трьох собак-безхатьків. Двох із них – на вулиці Симоненка, одного – на вулиці Жуковського.
У вівторок, десятого листопада, працівники КП «Лев» відловлювали бродячих собак на вулицях Винник.
Про це повідомили у Винниківській міській раді.
Усього було зловлено трьох собак-безхатьків. Двох із них – на вулиці Симоненка, одного – на вулиці Жуковського.











Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *