Працівники КП «Лев» відловлювали собак на вулицях Винник

Працівники КП «Лев» відловлювали собак на вулицях Винник

У вівторок, десятого листопада, працівники КП «Лев» відловлювали бродячих собак на вулицях Винник. Про це повідомили у Винниківській міській раді. Усього було зловлено трьох собак-безхатьків. Двох із них – на вулиці Симоненка, одного – на вулиці Жуковського.

У вівторок, десятого листопада, працівники КП «Лев» відловлювали бродячих собак на вулицях Винник.

Про це повідомили у Винниківській міській раді.

Усього було зловлено трьох собак-безхатьків. Двох із них – на вулиці Симоненка, одного – на вулиці Жуковського.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини