Два проєкти від Винник стали переможцями конкурсу Громадського бюджету

Два проєкти від Винник стали переможцями конкурсу Громадського бюджету

У понеділок, 16 листопада, оголошено переможців конкурсу Громадського бюджету Львова 2020-2021. У переліку проєктів, які профінансують із бюджету Львова, два проєкти від Винник. Переможцями стали проєкти № 84 «Mediа Lab_29 у Винниках»  ( 869 голосів) директора СЗШ № 29 Оксани Верхівської та № 32 “Розвиток мережі вуличних тренажерних майданчиків у Винниках (2-й етап)” Андрія Вівчара,

У понеділок, 16 листопада, оголошено переможців конкурсу Громадського бюджету Львова 2020-2021.

У переліку проєктів, які профінансують із бюджету Львова, два проєкти від Винник.

Переможцями стали проєкти № 84 «Mediа Lab_29 у Винниках»  ( 869 голосів) директора СЗШ № 29 Оксани Верхівської та № 32 “Розвиток мережі вуличних тренажерних майданчиків у Винниках (2-й етап)” Андрія Вівчара, за який проголосували 172 особи.

Проєкт “Mediа Lab_29 у Винниках” має на меті створення медіалабораторії, що надаватиме школярам-підліткам навички в сфері створення якісного відео- та аудіоконтенту. Проєкт покриє нестачу неформальної освіти для молоді. Дасть підліткам практичні навички, які можуть бути застосовані ними для подальшого навчання або роботи. Залучить молодь до суспільно-важливих питань функціонування громади.

На етапі №2 проєкту № 32 “Розвиток мережі вуличних тренажерних майданчиків у Винниках” планується додатково спорудити ще чотири Огієнка Шевченка, Незалежності і Долинній (на існуючих або проектованих дитячо-спортивних майданчиках). Мета проєкту – пропагувати здоровий спосіб життя, спонукати дітей і молодь, старших за віком людей до активного заняття спортом на базі вільно доступної мережі вуличних спортивних тренажерів.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини