Керівник ансамблю «Карамель» Христина Мелимук – переможниця конкурсу «Успішний педагог»

Керівник ансамблю «Карамель» Христина Мелимук – переможниця конкурсу «Успішний педагог»

 Христина Мелимук – керівник зразкового ансамблю сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники – перемогла в конкурсі «Успішний педагог-2020» в категорії «Позашкілля». Про це повідомили в управлінні освіти ДГП ЛМР. Для участі в конкурсі Христину Мелимук запропонував колектив БДЮТу. Свідченням її плідної праці протягом 12 років у цьому закладі є численні нагороди

 Христина Мелимук – керівник зразкового ансамблю сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники – перемогла в конкурсі «Успішний педагог-2020» в категорії «Позашкілля».

Про це повідомили в управлінні освіти ДГП ЛМР.

Для участі в конкурсі Христину Мелимук запропонував колектив БДЮТу. Свідченням її плідної праці протягом 12 років у цьому закладі є численні нагороди колективу «Карамель», який створено 2009 року, на міжнародних, всеукраїнських, регіональних конкурсах і фестивалях, а також повага та любов юних учасників ансамблю та їхніх батьків.

Для заочного етапу конкурсу конкурсанти представили власні результати педагогічної праці. А під час очного – методичний практикум «Перехрестя двої стихій» – створили презентації з наданих тем, демонструючи творчість і професіоналізм. За усі завдання Христина Мелимук отримала високі бали.

Конкурс проводиться з метою покращення якості надання освітніх послуг у закладах освіти Львова та підтримки успішних і талановитих педагогів. Переможці отримують  грошову винагороду.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини