Відомому футбольному арбітру із Винник виповнилося 70 років!

Відомому футбольному арбітру із Винник виповнилося 70 років!

У понеділок, 16 листопада, виповнилося 70 років одному з найкращих футбольних арбітрів України, заступнику голові Львівської асоціації футболу Ярославу Антоновичу Грисю. Упродовж багатьох років Ярослав Антонович Грисьо виступав за винниківські футбольні команди (він є вихованцем відомого футбольного тренера Богдана Дмитровича Маркевича). Багато років свого життя Ярослав Антонович Грисьо віддав місцевому ФК «Жупан» (як гравець і

У понеділок, 16 листопада, виповнилося 70 років одному з найкращих футбольних арбітрів України, заступнику голові Львівської асоціації футболу Ярославу Антоновичу Грисю.

Упродовж багатьох років Ярослав Антонович Грисьо виступав за винниківські футбольні команди (він є вихованцем відомого футбольного тренера Богдана Дмитровича Маркевича). Багато років свого життя Ярослав Антонович Грисьо віддав місцевому ФК «Жупан» (як гравець і тренер).

У період СРСР Ярослав Антонович Грисьо здобув високий авторитет на рівні футбольного арбітражу. Багато років він обслуговував футбольні поєдинки найтитулованіших клубів СРСР, України та Європи!

Тисячі мешканців Винник, України та колишнього СРСР, спостерігаючи за футбольними поєдинками найкращих українських, радянських і зарубіжних команд, завжди гордилися тим, що їх обслуговує їхній знаний земляк – мешканець Винник Ярослав Антонович Грисьо.

Дуже багато років свого життя Ярослав Антонович Грисьо віддав підготовці юних футболістів і арбітрів. Обидва його сини, Юрій та Андрій, стали відомими футбольними арбітрами. Його вихованцем є і найтитулованіший футбольний арбітр незалежної України Юрій Можаровський.

Не полишає своєї праці Ярослав Антонович і зараз, віддаючи свої сили, знання й талант молодому поколінню футболістів і арбітрів.

Міський голова Винник Володимир Квурт,  виконавчий комітет Винниківської міської ради, редакція газети «Винниківський Вісник», винниківські футболісти та вболівальники сердечно вітають Ярослава Антоновича Грися з визначним ювілеєм та бажають йому довголіття до століття, міцного здоров‘я, радості, добробуту, родинного затишку та натхненної праці у футболі!

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини