ФК «Миколаїв» став володарем Кубка Львівщини

ФК «Миколаїв» став володарем Кубка Львівщини

У п‘ятницю, 20 листопада, на стадіоні «Україна» у Львові відбувся фінальний поєдинок Кубка Львівської області з футболу. У ньому зустрілися добре знайомі ФК «Юність» (Верхня/Нижня Білка) – ФК «Миколаїв» (Миколаїв). Поєдинок видався дуже важким. Упродовж нього гравці «Юності» мали велику перевагу. У першому таймі її футболісти мали можливість тричі відкрити рахунок. Найкращий шанс мав Равлик,

У п‘ятницю, 20 листопада, на стадіоні «Україна» у Львові відбувся фінальний поєдинок Кубка Львівської області з футболу.

У ньому зустрілися добре знайомі ФК «Юність» (Верхня/Нижня Білка) – ФК «Миколаїв» (Миколаїв).

Поєдинок видався дуже важким. Упродовж нього гравці «Юності» мали велику перевагу. У першому таймі її футболісти мали можливість тричі відкрити рахунок. Найкращий шанс мав Равлик, який з близької відстані пробив вище воріт. На 33-ій і на 34-ій хвилинах били відповідно Набізада та Панасюк.

Проте найголовніший епізод, який вплинув на результат цього поєдинку, трапився на 57-ій хвилині. Під час подачі кутового Гордійчук, який уже мав попередження, порушив правила проти Клима у своєму штрафному майданчику. Арбітр Юрій Можаровський довго розбирався з цим епізодом. Урешті він вирішив вилучити Гордійчука з поля та призначив пенальті у ворота «Юності».

Миколаївець Грица свого шансу не втратив, вразивши ворота – 1:0.

Після цього епізоду футболісти з Верхньої Білки чомусь «збавили» оберти. Хоча мало б бути навпаки.

На 83-ій хвилині небезпечно пробив Білий. Але найреальнішу нагоду вирівняти становище втратив Федорів, який пробив дуже потужно. На жаль, йому забракло влучності. А в доданий час арбітр був змушений вилучити ще одного футболіста «Юності» Олега Шептицького (за те, що вдарив ногою суперника).

Отож, рахунок -1:0 – на користь ФК «Миколаїв».

Цьогоріч Кубок Львівської області зимуватиме у Миколаїві.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини