Жорстокі забави винниківських підлітків

Жорстокі забави винниківських підлітків

У день святого Михайла довелося побачити неприємну та вкрай жорстоку картину. Мандруючи чудовою винниківською дібровою, несподівано почув дитячі крики (це було близько 17 години). Ще здалеку я побачив, що чималенький гурт дівчаток і хлопчиків, який із захопленням спостерігає за завзятою бійкою двох місцевих хлопців. Хлопчаки без жодного жалю лупцювали один одного руками й ногами. Довелося

У день святого Михайла довелося побачити неприємну та вкрай жорстоку картину.

Мандруючи чудовою винниківською дібровою, несподівано почув дитячі крики (це було близько 17 години).

Ще здалеку я побачив, що чималенький гурт дівчаток і хлопчиків, який із захопленням спостерігає за завзятою бійкою двох місцевих хлопців.

Хлопчаки без жодного жалю лупцювали один одного руками й ногами.

Довелося негайно втрутитися, щоб зупинити це огидне видовище. Також довелося пояснити дітям  всі можливі наслідки такої їхньої поведінки. Адже не відомо, чи хтось із підлітків сьогодні не отримав важкої травми або гематоми, яка в майбутньому не переросте у важке захворювання тощо.

На жаль, діти цього не розуміють, а пояснити їм усі ризики їхньої поведінки, як бачимо, нема кому.

От і влаштовують наші діти потайки від дорослих справжнісінькі гладіаторські бої, калічать один одного.

Викликає тривогу те, що в соціальних мережах можна безперервно спостерігати за найрізноманітнішими «боями без правил», коли молоді хлопці жорстоко лупцюють один одного. А численні глядачі захоплено витріщаються на це.

Ось звідти й беруть початки жорстокої поведінки наших дітей у майбутньому. А ще відсутність контролю за життям власних дітей від багатьох батьків.

Придбати якісний одяг та нагодувати – це дуже мало. Батьки зобов‘язані щоденно спілкуватися з дітьми, навчати їх. Дітям потрібна постійна увага, добрі батьківські поради, їхнє тепло та ласка.

Тому, дорогі батьки, не залишайте поза своєю увагою рідних діточок! Цікавтеся їхнім життям, їхніми думками, потребами. Розмовляйте з ними, телефонуйте їм у разі їхньої відсутності вдома. Адже іноді навіть один ваш погляд здатен зупинити підлітка від необдуманого кроку.

А сьогодні ввечері у батьків двох винниківських дітей є привід поцікавитися наявністю синців на їхніх лицях і тілах. Не залишаймося байдужими, бо вони всі – наші діти! І ми – відповідальні за них!

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини