У Винниках каналізують вулицю Полуботка

У Винниках каналізують вулицю Полуботка

У Винниках споруджують каналізаційні колектори. Про це повідомили у Винниківській міській раді. «Зараз споруджуємо каналізаційний колектор на вулиці Полуботка, – мовить в.о. міського голови Винник Богдан Шустер. – Роботу виконує підрядна організація коштом винниківського бюджету».

У Винниках споруджують каналізаційні колектори.

Про це повідомили у Винниківській міській раді.

«Зараз споруджуємо каналізаційний колектор на вулиці Полуботка, – мовить в.о. міського голови Винник Богдан Шустер. – Роботу виконує підрядна організація коштом винниківського бюджету».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини