У Винниках споруджують каналізаційні колектори. Про це повідомили у Винниківській міській раді. «Зараз споруджуємо каналізаційний колектор на вулиці Полуботка, – мовить в.о. міського голови Винник Богдан Шустер. – Роботу виконує підрядна організація коштом винниківського бюджету».
У Винниках споруджують каналізаційні колектори.
Про це повідомили у Винниківській міській раді.
«Зараз споруджуємо каналізаційний колектор на вулиці Полуботка, – мовить в.о. міського голови Винник Богдан Шустер. – Роботу виконує підрядна організація коштом винниківського бюджету».










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *