У Винниках триває спорудження каналізаційних мереж. Про це повідомили у Винниківській міській раді. «Зараз завершено будівництво каналізаційного колектора на вулиці Калнишевського, – мовить в.о. міського голови Винник Богдан Шустер. – Роботу виконала підрядна організація коштом винниківського бюджету».
У Винниках триває спорудження каналізаційних мереж.
Про це повідомили у Винниківській міській раді.
«Зараз завершено будівництво каналізаційного колектора на вулиці Калнишевського, – мовить в.о. міського голови Винник Богдан Шустер. – Роботу виконала підрядна організація коштом винниківського бюджету».










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *