У Винниках споруджено каналізацію на вулиці Калнишевського

У Винниках споруджено каналізацію на вулиці Калнишевського

У Винниках триває спорудження каналізаційних мереж. Про це повідомили у Винниківській міській раді. «Зараз завершено будівництво каналізаційного колектора на вулиці Калнишевського, – мовить в.о. міського голови Винник Богдан Шустер. – Роботу виконала підрядна організація коштом винниківського бюджету».

У Винниках триває спорудження каналізаційних мереж.

Про це повідомили у Винниківській міській раді.

«Зараз завершено будівництво каналізаційного колектора на вулиці Калнишевського, – мовить в.о. міського голови Винник Богдан Шустер. – Роботу виконала підрядна організація коштом винниківського бюджету».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини