У Винниках восьмеро людей захворіло на КОВІД-19

У Винниках восьмеро людей захворіло на КОВІД-19

Упродовж минулої доби, дев‘ятого грудня, ще восьмеро мешканців Винник захворіло на КОВІД-19. Про це повідомили у прес-службі ЛОДА. Учора коронавірусну інфекцію було виявлено у 540 осіб – мешканців Львівської області. У Львові – 265 людей. Борщовичі – 1, Лисиничі – 3, Пикуловичі – 3, Підбірці – 6, Підгірне – 1. Медики нагадують про необхідність суворого

Упродовж минулої доби, дев‘ятого грудня, ще восьмеро мешканців Винник захворіло на КОВІД-19. Про це повідомили у прес-службі ЛОДА.

Учора коронавірусну інфекцію було виявлено у 540 осіб – мешканців Львівської області.

У Львові – 265 людей. Борщовичі – 1, Лисиничі – 3, Пикуловичі – 3, Підбірці – 6, Підгірне – 1.

Медики нагадують про необхідність суворого дотримання карантинних вимог. 

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини