Управління транспорту Львівської міської ради продовжить дозвіл на здійснення пасажирських перевезень територією Винник (шатл-бас). Угоду буде продовжено терміном на три місяці. Про це повідомили у ЛМР.
Управління транспорту Львівської міської ради продовжить дозвіл на здійснення пасажирських перевезень територією Винник (шатл-бас).
Угоду буде продовжено терміном на три місяці.
Про це повідомили у ЛМР.












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *