Угоду про пасажирські перевезення територією Винник буде продовжено

Угоду про пасажирські перевезення територією Винник буде продовжено

Управління транспорту Львівської міської ради продовжить дозвіл на здійснення пасажирських перевезень територією Винник (шатл-бас). Угоду буде продовжено терміном на три місяці. Про це повідомили у ЛМР.

Управління транспорту Львівської міської ради продовжить дозвіл на здійснення пасажирських перевезень територією Винник (шатл-бас).

Угоду буде продовжено терміном на три місяці.

Про це повідомили у ЛМР.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини