У Винниках встановили новорічну красуню-ялинку

У Винниках встановили новорічну красуню-ялинку

У Винниках встановили новорічну ялинку. Про це повідомили у Винниківській міській раді. «Новорічну красуню-ялинку встановлено Винниківською міською радою та за активної допомоги ГО «Золота молодь Винник», – мовить в.о. міського голови Винник Богдан Шустер. – Ця ялинка є штучною. Запрошую всіх мешканців Винник на урочисте відкриття ялинки та запалення Вифлиємського вогню. Ці святкові заходи відбудуться 

У Винниках встановили новорічну ялинку.

Про це повідомили у Винниківській міській раді.

«Новорічну красуню-ялинку встановлено Винниківською міською радою та за активної допомоги ГО «Золота молодь Винник», – мовить в.о. міського голови Винник Богдан Шустер. – Ця ялинка є штучною. Запрошую всіх мешканців Винник на урочисте відкриття ялинки та запалення Вифлиємського вогню. Ці святкові заходи відбудуться  завтра, 18.12.2020 року, о 17 годині».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини