У Винниках встановили новорічну ялинку. Про це повідомили у Винниківській міській раді. «Новорічну красуню-ялинку встановлено Винниківською міською радою та за активної допомоги ГО «Золота молодь Винник», – мовить в.о. міського голови Винник Богдан Шустер. – Ця ялинка є штучною. Запрошую всіх мешканців Винник на урочисте відкриття ялинки та запалення Вифлиємського вогню. Ці святкові заходи відбудуться
У Винниках встановили новорічну ялинку.
Про це повідомили у Винниківській міській раді.
«Новорічну красуню-ялинку встановлено Винниківською міською радою та за активної допомоги ГО «Золота молодь Винник», – мовить в.о. міського голови Винник Богдан Шустер. – Ця ялинка є штучною. Запрошую всіх мешканців Винник на урочисте відкриття ялинки та запалення Вифлиємського вогню. Ці святкові заходи відбудуться завтра, 18.12.2020 року, о 17 годині».










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *