У КЦ «Дозвілля» влаштовують благоустрій прилеглої території. Про це повідомили у Винниківській міській раді. «Перед приміщенням КЦ «Дозвілля» влаштовано відпочинковий майданчик, висаджено дерева, а також там буде встановлено лавки, – мовить в.о. міського голови Винник Богдан Шустер. – Роботу виконала підрядна організація коштом винниківського бюджету». Незабаром цей майданчик стане ще одним місцем для відпочинку мешканців
У КЦ «Дозвілля» влаштовують благоустрій прилеглої території.
Про це повідомили у Винниківській міській раді.
«Перед приміщенням КЦ «Дозвілля» влаштовано відпочинковий майданчик, висаджено дерева, а також там буде встановлено лавки, – мовить в.о. міського голови Винник Богдан Шустер. – Роботу виконала підрядна організація коштом винниківського бюджету». Незабаром цей майданчик стане ще одним місцем для відпочинку мешканців і гостей Винник.












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *