У КЦ «Дозвілля» облаштовано прилеглу територію

У КЦ «Дозвілля» облаштовано прилеглу територію

У КЦ «Дозвілля» влаштовують благоустрій прилеглої території. Про це повідомили у Винниківській міській раді. «Перед приміщенням КЦ «Дозвілля» влаштовано відпочинковий майданчик, висаджено дерева, а  також там буде встановлено лавки, – мовить в.о. міського голови Винник Богдан Шустер. – Роботу виконала підрядна організація коштом винниківського бюджету». Незабаром цей майданчик стане ще одним місцем для відпочинку мешканців

У КЦ «Дозвілля» влаштовують благоустрій прилеглої території.

Про це повідомили у Винниківській міській раді.

«Перед приміщенням КЦ «Дозвілля» влаштовано відпочинковий майданчик, висаджено дерева, а  також там буде встановлено лавки, – мовить в.о. міського голови Винник Богдан Шустер. – Роботу виконала підрядна організація коштом винниківського бюджету». Незабаром цей майданчик стане ще одним місцем для відпочинку мешканців і гостей Винник.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини