У середу, 30 грудня, відбулося нагородження переможців конкурсу юних винниківських художників під назвою «Веселі Винники». Конкурс було організовано й проведено художньою студією «Гранат» разом із Винниківською міською радою. Переможцями стали діти різних вікових категорій, а саме: Богдана Саган, Дем‘ян Бень, Вероніка Мохняк, Анастасія Свистович, Олеся Бартошик, Віталіна Проців, Яна Мичковська, Тамара Литовченко, Дарина Кисіль, Ірина
У середу, 30 грудня, відбулося нагородження переможців конкурсу юних винниківських художників під назвою «Веселі Винники».
Конкурс було організовано й проведено художньою студією «Гранат» разом із Винниківською міською радою.
Переможцями стали діти різних вікових категорій, а саме: Богдана Саган, Дем‘ян Бень, Вероніка Мохняк, Анастасія Свистович, Олеся Бартошик, Віталіна Проців, Яна Мичковська, Тамара Литовченко, Дарина Кисіль, Ірина Ярмолюк, Анжеліка Костишин.
Усі діти отримали подарунки від організаторів конкурсу.
Нагородження провели керівник художньої студії «Гранат» Тетяна Гранкіна та завідувачка гуманітарного відділу Винниківської міської ради Зоряна Корчовська.












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *