Упродовж минулої доби (другого січня) ще у п‘ятьох мешканців Винник виявлено КОВІД-19. Про це повідомила прес-служба ЛОДА. Також четверо мешканців села Чижиків захворіло на коронавірусну інфекцію. Один хворий з таким діагнозом з‘явився у селі Підгірне. Просимо громадян дотримуватися карантинних обмежень.
Упродовж минулої доби (другого січня) ще у п‘ятьох мешканців Винник виявлено КОВІД-19.
Про це повідомила прес-служба ЛОДА.
Також четверо мешканців села Чижиків захворіло на коронавірусну інфекцію.
Один хворий з таким діагнозом з‘явився у селі Підгірне.
Просимо громадян дотримуватися карантинних обмежень.











Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *