П‘ятеро мешканців Винник захворіло на КОВІД-19

П‘ятеро мешканців Винник захворіло на КОВІД-19

Упродовж минулої доби (другого січня) ще у  п‘ятьох мешканців Винник виявлено КОВІД-19. Про це повідомила прес-служба ЛОДА. Також четверо мешканців села Чижиків захворіло на коронавірусну інфекцію. Один хворий з таким діагнозом з‘явився у селі Підгірне. Просимо громадян дотримуватися карантинних обмежень.

Упродовж минулої доби (другого січня) ще у  п‘ятьох мешканців Винник виявлено КОВІД-19.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Також четверо мешканців села Чижиків захворіло на коронавірусну інфекцію.

Один хворий з таким діагнозом з‘явився у селі Підгірне.

Просимо громадян дотримуватися карантинних обмежень.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини