Романтичних кульбаб, які від минулого року символізують кохання у Винниках, стало на одну менше – замість семи їх тепер шість. Небайдужі винниківчани звернулися в редакцією з версією, що, мабуть, одну кульбабу вкрали. “Ні, не вкрали, – пояснив в.о. міського голови Богдан Шустер. – Кульбабу зламав вітер. Її будуть ремонтувати й незабаром кульбаба буде на своєму
Романтичних кульбаб, які від минулого року символізують кохання у Винниках, стало на одну менше – замість семи їх тепер шість.
Небайдужі винниківчани звернулися в редакцією з версією, що, мабуть, одну кульбабу вкрали.
“Ні, не вкрали, – пояснив в.о. міського голови Богдан Шустер. – Кульбабу зламав вітер. Її будуть ремонтувати й незабаром кульбаба буде на своєму місці”.
Нагадаємо, романтичний простір із кульбабами з підсвітками знаходиться під відеоспостереженням.
Як писав “Винниківський Вісник”,










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *