У Винниках урочисто відзначили День Злуки

У Винниках урочисто відзначили День Злуки

У п‘ятницю, 22 січня, в Україні відзначають День Злуки. З нагоди згаданого великого свята мешканці Винник також зібралися на урочисте зібрання в парку Незалежності України. Від Винниківської міської ради до присутніх з промовою звернувся заступник міського голови Павло Венгринович. Патріотичні твори виконали керівник Народного дому Винник Наталія Вінярська та вихованка згаданого закладу культури Діана Горін.

У п‘ятницю, 22 січня, в Україні відзначають День Злуки.

З нагоди згаданого великого свята мешканці Винник також зібралися на урочисте зібрання в парку Незалежності України.

Від Винниківської міської ради до присутніх з промовою звернувся заступник міського голови Павло Венгринович.

Патріотичні твори виконали керівник Народного дому Винник Наталія Вінярська та вихованка згаданого закладу культури Діана Горін.

Присутні також спільно молилися за мир і спокій в Україні.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини