У п‘ятницю, 22 січня, в Україні відзначають День Злуки. З нагоди згаданого великого свята мешканці Винник також зібралися на урочисте зібрання в парку Незалежності України. Від Винниківської міської ради до присутніх з промовою звернувся заступник міського голови Павло Венгринович. Патріотичні твори виконали керівник Народного дому Винник Наталія Вінярська та вихованка згаданого закладу культури Діана Горін.
У п‘ятницю, 22 січня, в Україні відзначають День Злуки.
З нагоди згаданого великого свята мешканці Винник також зібралися на урочисте зібрання в парку Незалежності України.
Від Винниківської міської ради до присутніх з промовою звернувся заступник міського голови Павло Венгринович.
Патріотичні твори виконали керівник Народного дому Винник Наталія Вінярська та вихованка згаданого закладу культури Діана Горін.
Присутні також спільно молилися за мир і спокій в Україні.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *