У зв‘язку із завершенням локдауна та відновленням шкільних занять автобус «Школярик» з 25 січня працюватиме за звичним графіком! Про це повідомив в.о. міського голови Винник Богдан Шустер.
У зв‘язку із завершенням локдауна та відновленням шкільних занять автобус «Школярик» з 25 січня працюватиме за звичним графіком!
Про це повідомив в.о. міського голови Винник Богдан Шустер.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *