Після ДТП у Винниках довелося деблокувати двох осіб

Після ДТП у Винниках довелося деблокувати двох осіб

У четвер, 28 січня, неподалік винниківського мосту (на автотрасі Львів – Тернопіль) трапилося зіткнення двох легкових автомобілів. На місце автотрощі було викликано працівників 61-ДПРЧ міста Винники, правоохоронців і медиків. Рятувальникам довелося спецзасобами деблокувати двох людей із пошкоджених автомобілів, щоб передати їх медикам. Одну людину було госпіталізовано. Інформацію про надзвичайну подію редакції «Винниківського Вісника» надав керівник

У четвер, 28 січня, неподалік винниківського мосту (на автотрасі Львів – Тернопіль) трапилося зіткнення двох легкових автомобілів.

На місце автотрощі було викликано працівників 61-ДПРЧ міста Винники, правоохоронців і медиків.

Рятувальникам довелося спецзасобами деблокувати двох людей із пошкоджених автомобілів, щоб передати їх медикам. Одну людину було госпіталізовано.

Інформацію про надзвичайну подію редакції «Винниківського Вісника» надав керівник 61-ДПРЧ, капітан служби цивільного захисту Тарас Поліщак.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини