У Львові розпочалося засідання першого виконкому нового скликання

У Львові розпочалося засідання першого виконкому нового скликання

У вівторок, дев‘ятого лютого, у Львівській міській раді розпочалося перше засідання виконавчого комітету нового скликання. Засідання розпочалося о 15:00 годині. Проводить засідання голова новоствореної Львівської ОТГ Андрій Садовий. Нагадаємо, що Винники у складі нового виконкому представляє колишній заступник міського голови Богдан Шустер. Триває також онлайн-трансляція засідання виконкому.

У вівторок, дев‘ятого лютого, у Львівській міській раді розпочалося перше засідання виконавчого комітету нового скликання.

Засідання розпочалося о 15:00 годині. Проводить засідання голова новоствореної Львівської ОТГ Андрій Садовий.

Нагадаємо, що Винники у складі нового виконкому представляє колишній заступник міського голови Богдан Шустер.

Триває також онлайн-трансляція засідання виконкому.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини