У Винниках почали приймати хворих на коронавірус з Івано-Франківщини

У Винниках почали приймати хворих на коронавірус з Івано-Франківщини

У зв‘язку з різким зростанням кількості хворих на коронавірус на території Івано-Франківської області Львівщина погодилася допомогти в їхньому лікуванні. Про це повідомили у Львівській ОДА. Наразі семеро пацієнтів із діагнозом – КОВІД-19 – госпіталізовано у лікарні інвалідів війн і репресованих імені Юрія Липи у Винниках.

У зв‘язку з різким зростанням кількості хворих на коронавірус на території Івано-Франківської області Львівщина погодилася допомогти в їхньому лікуванні.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Наразі семеро пацієнтів із діагнозом – КОВІД-19 – госпіталізовано у лікарні інвалідів війн і репресованих імені Юрія Липи у Винниках.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини