У зв‘язку з різким зростанням кількості хворих на коронавірус на території Івано-Франківської області Львівщина погодилася допомогти в їхньому лікуванні. Про це повідомили у Львівській ОДА. Наразі семеро пацієнтів із діагнозом – КОВІД-19 – госпіталізовано у лікарні інвалідів війн і репресованих імені Юрія Липи у Винниках.
У зв‘язку з різким зростанням кількості хворих на коронавірус на території Івано-Франківської області Львівщина погодилася допомогти в їхньому лікуванні.
Про це повідомили у Львівській ОДА.
Наразі семеро пацієнтів із діагнозом – КОВІД-19 – госпіталізовано у лікарні інвалідів війн і репресованих імені Юрія Липи у Винниках.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *