У суботу винниківчан запрошують на вшанування світлої пам‘яті Героїв Небесної Сотні

У суботу винниківчан запрошують на вшанування світлої пам‘яті Героїв Небесної Сотні

У суботу, 20 лютого, у Винниках відбудеться захід із  вшанування світлої пам‘яті загиблих Героїв Небесної Сотні. Захід відбудеться на розі вулиць Галицька та Шевченка, біля фігури Божої Матері. Його початок – 11:00. Просимо всіх мешканців і гостей нашого міста долучитися до вшанування світлої пам‘яті героїв, які сім років тому залишили свої рідних, свої затишні оселі,

У суботу, 20 лютого, у Винниках відбудеться захід із  вшанування світлої пам‘яті загиблих Героїв Небесної Сотні.

Захід відбудеться на розі вулиць Галицька та Шевченка, біля фігури Божої Матері.

Його початок – 11:00.

Просимо всіх мешканців і гостей нашого міста долучитися до вшанування світлої пам‘яті героїв, які сім років тому залишили свої рідних, свої затишні оселі, щоб захистити Україну, всіх нас від бандитів і корупціонерів банди Януковича та п‘ятої колони.

Для рідного народу вони віддали найдорожче – своє життя.

Не забуваймо, що зараз в Україні за московські гроші деякі яничари намагаються переписати трагічну й водночас героїчну історію двох українських Майданів.

Тому не залишаймося байдужими до громадського життя, до загальнодержавних питань, бо ворог не полишає свої наміри знищити нашу незалежність і перетворити українців на своїх рабів, на гарматне м‘ясо для нових московських авантюр.

Не забуваймо, що тільки через байдужість більшості населення України в минулому столітті наш народ отримав від московських окупантів три Голодомори, колективізацію, депортації, винищення нашого селянства, духовенства, інтелігенції. Саме за московської влади українці гинули в Афганістані, Угорщині, колишній Чехословаччині.

Мільйони українців назавжди залишилися у вічній мерзлоті Заполяр‘я.

Не будьмо байдужими! Рятуймо Україну від московських окупантів, від своїх запроданців і від байдужих людей. Бо від ворога милосердя не дочекаємося!

Саме Герої Небесної Сотні вказують нам шлях до заможної й незалежної України!

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини